| cosminace a întrebat:

Salut all peste cateva zile e halloween am costumu dar imi mai trebuie machiaju si nu stiu cum sa ma machez ca nu ma pot machea cu acorele plz ajutor dau fundawinking

3 răspunsuri:
| AnaRadu a răspuns:

Hei. Pai..In primul rand te poti machia cu porduse de make-up speciale : creion[negru, rosu, verde, etc]. Nu prea am cum sa iti dau nici o idee deoarece nu ai spus in ce te costumezi, asa ca eu nu stiu ce sa iti zic. Dar incearca totusi produsele cat de cat profesionale si nu te da cu Tempera pe fata! happy

Răspuns utilizator avertizat
| AnaRadu a răspuns:

Poti folosi dermatograf negru :) si o pudra sau un fond de ten deschis alb, poate si ceva cu rosu. :) https://www.google.com/......ps?/search