| ertyuiopasdfghjkl a întrebat:

Am 12 anii si inca nu mi-au crescut sanii si baietii tot fac misto pentru ca sunt a2a fata care nu are sani ,celelalte fete au sanii si chiar destul de mari...cum sa-mi creasca mai repede?Nu vreau morala!Funda!

7 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Draga mea, pâna la 18 ani te vei tot dezvolta. Nu ai de ce să-ţi faci griji, că nu ai să rămâi fără. Nu lua în seamă comentariile răutăcioase ale colegilor tăi, încearcă şi ei să pară interesanţi. Oricum, or să vadă ei când o să creşti. Nu-ţi mai face griji si lasă-i să vorbească până se satură. :*

| EvilThoughts a răspuns:

Eu nu mi-as face griji in locul tau.Ai de abia 12 ani...pana l a18 mai ai mult timphappy

O sa-ti creasca.Stiam ca ajuta daca mananci carne de pui, porumb.Dar mai depinde si de gena pe care o ai.Adica asta inseamna ca o sa ai sanii cam cum ii are mama ta/bunica tahappy

| NoSens a răspuns:

Pai depinde foarte mult inaltimea si ar fi bine sa mananci porumb

| XxBlueRosexX a răspuns:

Stai linistita mie au inceput sa imi creasca abia la 13 ani catre 14...sunt unele fete care ii au foarte foarte mici si nu le e rusine de nimeni cat pentru baiati bagai in aia masii daca fac misto de tine nu le da atentie. Daca chiar vrei sa se vada ceva ia-ti un sutien si bagati servetele sau sosete dar nu prea des, eu asa faceam cateodata deci relax ca o sa iti creasca...pup:* Funda?

| iubaretulcata a răspuns:

Nu este nici o problema ai timp sa iti creasca sincer eu te satuiesc sa tu te ingrijorezi este ceva normal nu iti face probleme ii vor creste si tie ...iti doresc tot binele din lume. funda?

| RedDany a răspuns:

Mai asteapta ciclu!

| Zo0omy a răspuns:

Buna,eu am auzit ca daca mananci porumb (in orice fel) si muraturi