| AndreeaLoveer a întrebat:

Buna tpu.Am 13 anii si sunt din Galati. Am si eu o problema la varsta mea am sanii foarte mici si mi-e teama sa nu se opreasca din crestere straight face. Adica am vazut fete de varsta mea care au sanii foarte mari si ai mei de abia sunt straight face.Cam pe la ce varsta se opresc din crescut ca mi-e teama ca nu o sa-mi mai creasca :-s?

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Nu vreau sa iti spu nce vrei sa auzi, iti spun adevarul, am o vecina care are 25 de ani si nu are sanii DELOC deci e plata,asta ii e felu,asa s-a nascut,insa nu asta e baiul,fiecare femeie,are atuurile eiwinkingNu sanii inseamna tot,sufletu conteaza cel mai mult,si eu eram inainte complexat din cauza ca nu aveam barba,nici acu nu am cine stie ce,insa... cu timpul a inceput sa imi creasca si barba cat de cat,pe viitor sper sa se mai indeseasca,insa ca si tine,eram complexat, poate mai sunt oleac, dar nu asta e ideea, Asa ne-a facut DUmnezeu, fi bucuroasa ca nu ai nimic probleme de sanatate.

| catalinnaelena a răspuns:

N.ai de ce sa te ingrijorezi. cunosc o fata care avea sanii foarte mici pana s-a maritat, si abia cand a ramas insarcinata i s-au dezvoltat. nu toti suntem la fel, deci nu toti avem aceiasi sani.
parerea mea e sa ii lasi asa cum sunt, nu sa ii "tratezi" cu fel de fel de "produse". poate te vei trezi dupa ca nu stii ce sa mai faci ca o sa ii ai prea mari apoi. fii multumita asa cum sunt, si ai rabdare ca ei o sa creasca.

| petrorushka a răspuns:

Ia si citeste articolul acesta si stai calma sanii cresc cand le este timpul si eu eram preocupata de asta am si eu 13 ani, sanii mici dar nu-i nimic. incearca uleiul de ricin. este ieftin si da rezultatewinking

| BuGsPk a răspuns:

Exista silicoane laughing