| yoboy a întrebat:

Salut am 13 ani, de multe ori mi-am pus intrebarea daca penisul meu e normal sa aiba 7-8 cm si grosime f mica, este posibil sa am sindromul klinefelter? ar trebui sa merg la un medic? si daca da ce fel de medic, ginecolog?

2 răspunsuri:
| Danutzu333 a răspuns:

Acest sindrom poate apărea în proportie de 1 la 1000 de masculi.
Dar ar fi bine sa te duci la medic da ginecolog sa afli de ce este asa sau nu neaparat.
Citeste si documenteaza-te aici despre acest sindrom http://ro.wikipedia.org/wiki/Sindrom_Klinefelter.

| GIGN a răspuns:

Si eu am 13 ani si 3 luni si am marimea penisului de 8.4cm.Stai linistit.Momentan nu o sa te caute nicio fata sa te pipaie. Oricum daca ajungeti la disctutiile de genul acesta si daca e iubita ta incearca sa te feresti de discutie