| Mercer a întrebat:

Salut am 13 ani fac 14 pe 15 septembrie si am mustata am si cioc si am avut si barba dar am luat-o cu bigul ca se vedea prea urat dar mama nu ma lasa sami rad mustata zice ca creste repede si am observat ca au inceput sa-mi creasca si perciuni dar mama tot spune ca nu ca creste si mai repede e adevarat?

1 răspuns:
| JulietteJokes a răspuns:

Nu creste mai repede, creste mai des! Tu spune-i ca vrei sa-ti razi si mustata si perciuniilaughing si gata! Pentru ca nu e frumos ca unui baiat sa i se vada aceste zone faciale neingrijite...dar ti le poti lua si cu ceara pentru o rarire.happy