| CRISTINA_5101 a întrebat:

Salut.Am 13 ani si am 1.60.Sunt prea inalta? Pentru ca mereu ma simt prost deoarece prietena mea e mica de inaltime si ma simt ciudat. Voi ce inaltime aveati la 13 ani?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Aveam mai mult ca tine cu siguranţă! Nu eşti înaltă eşti medie! Baftă!

8 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

1, 67
nu esti inalta.
mai crestitongue

| marrr a răspuns:

Eu am 1. 70hee hee. Nu esti prea inalta, cateodata mie mi se pare ca suntthinking Dar cine ma place, o face asa cum sunt si nu trebuie sa se faca diferentieri intre noi, oamenii, dupa inaltime.

| maryana5 a răspuns:

Cam 1. 70 rolling on the floor

| clauss a răspuns:

Lasa ca e bine, esti un pic mai inalta, dar nu conteaza, ia cauta ti o prietena cu aceeasi inaltime ca a ta si sa vezi ce bine e, nu te mai simti prost

| Adredemesconf a răspuns:

Buna!
Eu tot 13 ani am, si am aceeasi inaltime ca tine.Nu-ti fa griji am in clasa mea vreo 5 fete mai inalte ca mine, dintre care una are 1, 80!

O zi frumoasa!

| Shake a răspuns:

1. 63

| Meli a răspuns:

Pai eu la 13 ani aveam cam 1. 72! Deci nu esti foarte inalta.
Si nu trebuie sa te simti prost!
Multa bafta!

| rebecca_4983 a răspuns:

Eu am 1, 59