| Mustache a întrebat:

Salut.Am 13 ani si as vrea sa ma apuc de un sport dar nu prea stiu de care.
Acest sport as vrea sa imi confere multe avataje( sa dau burtica jos; sa fac o conditie fizica buna...).

P. S. Nu fotbal am jucat pe postul de portar 4 ani m-am cam saturat, vreau sa incerc ceva noi

9 răspunsuri:
| A12NDRA a răspuns:

Ce zici de handbal? Este un sport foarte bun si vara pe plaja stai linistit ca vei slabi cat vrei. Faci si ceva muschi la mana pentru ca o folosesti mult. Sper ca daca te gandesti sa te apuci sa iti placa, succes!

| anqutsel a răspuns:

Basket, handball

| Pufuleteeeee a răspuns:

Heywinking pai cam asa ceva am vrut si eu acum cativa ani ...ma gandesc ca ai putea sa faci handball daca tot ai facut fotbalhappy sau chiar baschet big grin acum, e alegerea ta

| L7L a răspuns:

Doamne cel mai bun este polo inveti sa si inoti te distrezi si lucrezi toate partile ale corpurilor si te si inaltza foarte mult eu am 1. 93m am facut 5 ani polohappy

| OnutsaXD a răspuns:

Handball, este un sport foarte frumos.

| Klaaa a răspuns:

Poi handbalthinking

sau bascketthinking

ambele te inalta si te ajuta sa si slabestiwinking

| asdfghjklș a răspuns:

Inot, volei, basket, handball, atletism

| Funditsa a răspuns:

Incearca tennis. O sa te ajute mult sa dai burtica joshappy Prietenul meu practica tennis de 2 ani. Si se mentine super.

| UoatDăhFaac a răspuns:

Fa ce fac si eu Inot, tenis si basket si vei fii in formahappy ffoarte buna!