| anonim_4396 a întrebat:

am 13 ani si inca nu mi-a venit ciclul menstrual...big grinmulte fete aud ca folosesc Protejslipuri Discreet, adica pentru secretia vaginala, e normal? daca inca nu a venit ciclul si secretia nu este abundentA?

5 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

E util cand mergi in calatori sau undeva la drum lung.In rest e ok si daca nu folosesti.

| Didii15 a răspuns:

Da e ok:8.Nu'ti face griji.trebuie sa-ti vina si tiehee hee. la alte fete le vine la 9 ani chiarstraight face. la altele la 15, 16.depinde de metabolism:*

Take care!:*

| iuliaoprea a răspuns:

E perfect ok. Iti da un plus de prospetime si te ajuta sa ai grija de igiena ta.

| chupachups1234 a răspuns:

Pai pentru asta sunt facute :) Eu folosesc si sunt foarte multumita de ele. Poti alege dintr-o multime de variante. Eu le prefer pe cele parfumate si/sau multiform.:) www.noifetele.ro

| mistikk a răspuns:

E mai mult decat normal este si sanatos si igienic... spre exemplu eu am menstruatie si folosesc tot protejslip pentru ca am destul de putin si nu am nici dureri si asta cred ca este bine oricum foloseste-le este bine