| chiken69 a întrebat:

am 13 ani si sunt foarte pasionat de industria cinematografica....merg la multe casting-uri si cursuri de actorie, vad filme multe seriale etc, aveti vreun sfat pentru a avea o cariera reusita din asa ceva?(nu in Romania, repet vreau sa fac asa ceva in US)

Răspuns Câştigător
| costy69 a răspuns:

Daca lupti pentru acest tel, vei ajunge un actor, pana la actorie ai de urmat o facultate, doar prin facultatea de actorie poti ajunge actor!

2 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Câţi ca tine! happy

| MeForeverAlone a răspuns:

Optează pentru o bursă în străinătate, sau caută-ți un sponsor care să te sprijine și să te reprezinte