| sasasy a întrebat:

Salut.am 13 ani si sunt la dansuri d eun 1 am avut diferite spectacole si vreau sa ajung mai departe da rdin pacate sunt intr-un oras mic si nu se gasesc foarte multe.sad nu sti cum safac nu vreau sa abandonez nici scoala si vreau sa incep de pe acum pentru ca am sa uit pana la 18 anoi sau stiu eu multumesc mult:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fel de dansuri? populare, moderne? mergi la scoala, pentru concursuri la dans de orice fel sa ajungi la profesionisti trebuia sa incepi de la gradinita, mergi la scoala este suficient, cauta prin orasele invecinate dar asta numai asa ca hoby.