| Eu12345961 a întrebat:

Salut.Am 13 ani, stiti cumva cum as putea castiga bani rapid?

Răspuns Câştigător
| Kaulytz_Damon_1999 a răspuns:

Estri cam tanar/a pentru a face bani dar incearca sa comercializezi diferite lucrruri de ale tale care nu-ti mai sunt de folos fa asa numitul targ de vechituri dale prietenilor pret redus sau du-te la vecinu si ajutal in casa fara sa i ceri rasplata iar omul cu bun simt care este poate te a rasplati cine stie cum baftawinking

5 răspunsuri:
| HellGirl666 a răspuns:

Bună.
Împarte pliante.

| Ana_4223 a răspuns:

Pai ai putea sa imparti pliante de la diferite firme gen Carrefour Kaufland dar numai daca mama ta este de acord, fiindcatu nu ai nici buletin..si ea trebuie sa faca un contract..Mama ta sau tatal tau

| Loser8299 a răspuns:

Nu poti...

| Aaanoniiiima a răspuns:

Cere-le parintilor. intrebare : ce faci cu banii?laughing

| DenisaGtk a răspuns:

Pai,ai putea cere parintilor, dar acum cred ca ar trebui sa te ocupi de scoalawinking.