| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani, 1.70m si 62 kg.
Vreau sa ajung la 52 de kg pana in luna mai deoarece atunci avem sedinta foto de sfarsitul clasei a 8-a.
As vrea sa slabesc la burta si la picioare.
Imi puteti spune cateva exercitii pentru a elimina grasimea de pe burta si de la picioare si as vrea si o dieta dar, sa nu ma afecteze la invatatura deoarece am examene in iunie.
Ofer funda!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti inalta. De ce ai vrea sa ajungi o anorexica(52kg)? Tie la 60 de kg ar trebui sa iti stea perfect.

Răspuns utilizator avertizat
| NubleReapper a răspuns:

Iti urez baftahappy, mie mi-a luat 10 luni sa slabesc 8-9 kg cu dieta destul de stricta si sport!