| aLeu a întrebat:

Salut, am 14 ani, 1.80m si 70kg si as vrea sa practic box, am descoperit ce antrenament trebuie sa fac ca sa ajung profesionist, dar nu cred ca m-am nascut in tara care trebuia, pe de alta parte invat bine la scoala si as putea urma o gramada de alte cariere care imi plac, dar cel mai mult mi-ar placea sa fiu boxeor, general in armata sau cantaret
Daca ma puteti ajuta in legatura cu decizia care urmeaza s-o iau as fi foarte recunoscator.

1 răspuns:
| xDroPx a răspuns:

In armata ai de invatat mult. Boxeor poti sa te faci, si eu am 15 ani si am fost ceva timp. Nu este din cauza "Tarii" din cauza ta, pentru ca nu stii sa te tii de ceva intelegi?, Fundita?