| necunoscut123 a întrebat:

am 14 ani iar penisul meu in erectie are 11 cm jumate, este normal?

Răspuns Câştigător
| BOGDAN a răspuns:

Da este normal!

3 răspunsuri:
| Alexandru a răspuns:

Salut! Am 14 ani si la aceasta varsta minunata pun o intrebare despre marimea penisului.Este normal? NU!
Sunt normal ( la cap )? NU!

| pendula a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa iti bati capul cu asemenea chestii. Ce conteaza cat are? O sa ai si tu momentu sa vezi daca e suficient sau nu.

| necunoscut123 explică:

Multumesc, sigur o sa se mai dezvolte peste cativa ani, nu trebuie sa ma ingrijorez deocamdata.