| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Am 14 ani.
Nu pot sa fiu cu o fata doar prieten, nu stiu parca nu pot sa fiu doar prieten.
Adica daca cu toate fetele de vorbesc una ar vrea sa stea cu mine as accepta, nu o vad pe niciuna doar ca pe o prietena.
Credeti ca am vreo problema?( mentionez ca n-am avut nicio iubita).

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

La 14 ani, nici daca ai vrea nu ai putea avea iubita, ca alea se mananca cu sex si bani multi, ori tu nu ai nici macar un penis la varsta asta, dapai bani sau alte oferte atractive.
Eu spun sa ai rabdare si sa-ti faci o prietena, daca esti in stare. Si in cativa ani, cand mai cresti, ajungi si la iubite.