| TudorB a întrebat:

Am 14 ani, si as vrea si eu o prietena(iubita).Cum as putea sa o gasesc?

Multumesc.winking

Răspuns Câştigător
| KamaSutra a răspuns:

Pai in primul rand,incepe prin a iesi din casa,du.te in oras,iesi cu prietenii si cunoaste fete,altfel nu prea vad. Iti mai trebuie si rabdare,si fata va veni la momentul potrivit,dar sa nu te grabesti prea tare, ai grija cu cine iesi! Adiac nu cu orice... daca ma intelegi.
Fii cat mai sociabil si zambitor, glumet, ptc asta apreciaza fetele, sau cel putin eu asta as aprecia la un baiat
Si cu placerehappy

7 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Esti cam disperat.
Nu o sa gasesti pe nimeni.

| Felys a răspuns:

Pustiulica,invata sa intrii la un liceu bun si apar si iubitele, daca pici la un liceu prost te vor ocolii toate fetele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce te grabesti atat de tare, iubirea vine singura, va aparea o fata de care sa iti placa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut o prietena dar nu gasesc, caut o prietena dar nu gasesc, toate fetele sa apeleze la mine.

| Livelord a răspuns:

Anul trecut aveai "11-12 ani".
thinking

| andreiul78 a răspuns:

Intra pe Olx

| Roxxy95 a răspuns:

Unde ai cautat pana acum?