| DuțuAlex a întrebat:

Am 14 ani si chiar daca suna cam copilaroasa intrebarea mea, as vrea sa va intreb cum as putea sa "agat" fete. Cele care-mi plac.As vrea sa le cuceresc, dar nu stiu cum sa fac asta.Ma puteti ajuta cu niste sfaturi, va rog.

Răspuns Câştigător
| didii a răspuns:

Buna happy

Eu cred ca daca ai face glume bune, ele te vor crede foarte amuzant.
Daca, atunci cand povestesti cu ele, le mai arunci niste priviri, si le zambesti, sunt sigura ca vor cadea pe spate, si vor spune "vai nu-mi vine sa cred ca ma place :X", si alte chestii din astea.
Dar sper sa nu ajungi la faza cand le prinzi de fund, etc. pentru. ca fetelor nu le place asta.

De fapt depinde, daca ele sunt mai curvulite, da, atunci ai putea decurge la asemenea chestii.

Foarte important este zambetul, mie asta imi place cel mai mult la un baiat.

Ai mai putea sa le faci si complimente, cum ar fi : "imi place parul tau" sau "imi plac ochii tai", niciodata sa nu te temi sa le faci complimentele fetelor, pentru ca, crede-ma ca adoram asta love struck.

Sper ca te-am ajutat :*.

Fundita?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| Piticaaa a răspuns:

Pai, ai putea sa fi tu insuti.happy
Ai putea sa le faci complimente, atunci cand se asteapta mai putin.
Ai putea sa le faci ziua mai frumoasa, doar purtandu-te hazliu.
Acum depinde si ce gen de fete agatiwinking
Ai putea sa le dai cadouri, sau ai putea sa le spui o vorba buna. Sunt multe moduri prin care poti da o fata pe spate.

| DuțuAlex explică:

Va multumesc foarte mult fetelor, sunteti nist e dragute amandoua:*. multi mi-au zis ca fata ma avanajaza, dar as avae nevoie de niste sfaturi pentru a putea fi in "schema" va multumesc mult pentru raspunsuri, mai asteptam raspunsuri si voi da fundita.:* mersi pitica si tie bambi