| anonim_4396 a întrebat:

Salut cunosc o fata de vreo doi ani si de la un timp vad ca pauza de pauza vrea sa vorbim.Eu as vrea sa o cuceresc dar nu stiu cum. Daca ati putea a ma ajuta cu niste sfaturi.

4 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Daca vrea sa vorbiti in fiecare pauza, inseamna ca si ea vrea sa fiti prieteni si este modul ei de a-ti arata acest lucru. In cazul acesta, comunicarea este cel mai bun lucru.Deci, fa tu primul pas si spune-i ca iti place de ea si vrei sa fiti prieteni. Apoi invit-o la o plimbare, la un suc, o pizza si apoi totul va decurge de la sine. Succes! Sa fii iubit!

| Allegria a răspuns:

Pai din moment ce ai zis ca vorbiti in fiecare pauza...
invit-o in oras, asta e cea mai sigura metoda.

| ludy2013_8055 a răspuns:

Scoli penisul si ACTION!

| iceboy a răspuns:

Pai incearca sa te bagi tu primul in seama cu ea atunci cand o vezi in pauza si pur simplu daca vrei sa grabesti lucrurile furai un sarut/pupic sau daca nu lasa lucrurile de la sine si comportate cat mai frumos cu ea si dai de inteles ca o placi