| vlad7999 a întrebat:

Salut, am 14 ani si de 10 luni merg la sala
pot spune ca toate grupele de muschi au crescut destul de bine an afara de piept si umeri. Ce exerciti imi recomandati si care sa fie pauza intre antrenamente?

Răspuns Câştigător
| JusTMeEmmY a răspuns:

Pentru piept si umeri trebuie sa faci multe flotari(la sala nu stiu care e) si vezi ca trebuie sa faci o pauza la 14 ani ti se dezvolta corpu nul chinui cu 100 de mii de exercitii si umeri se dezvolta intre 14-18 aniwinking deci o sa ti se dezvolte mai devreme sau mai tarziu funda?

1 răspuns:
| vlad7999 explică:

Ms mult ma!