| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si de aseara ma dor genunchii, mai ales cand ii indoi...Cineva mi-a zis ca e de la crestere, si sper ca asa este ca fac fotbal de performanta si nu pot sa patesc ceva la picioare...Voi ce ziceti, de ce ma dor genunchii?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca trebuei sa-ti fie frica de asa ceva, este nromal sa ne mai doara oasele din cand in cand.
te-ai speriat doar de cate ore?
Chiar si oboseala masiva face cateodata sa avem dureri de oase! O banala raceala, mai da durerid e oase sau muschi, fruigul de afara mai poate da asemenea dureri... sunt multe cauze care pot determina asemenea dureri.
in cazul tau, nu trebuie sa te sperii din atata lucru!

| Laur195 a răspuns (pentru Violleta2022):

Da, dar acum ma doare doar genunchiul stang cand il indoi

Răspuns utilizator avertizat
| Valentina400 a răspuns:

Buna.Este de la crestere, nu-ti fie teama! Daca durerile persista, te poti duce la un endocrin.

| Laur195 a răspuns (pentru Valentina400):

Si daca ma doare doar genunchiul stang cand il indoi?