| ioneldanu a întrebat:

Salut, sunt foarte ingrijorat, cred ca am o problema sexuala. Cand ma masturbez nu ejaculez decat lichidul preejaculator, nicidecum sperma... nu pot face copii?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde ce varsta ai? Sperma este produsa de obicei dupa implinirea varstei de 14-15 ani. In cazul un care organele aparatului reproducator masculin, nu produc sperma nici dupa implinirea varstei de 15-16 ani, inseamna ca barbatul respectiv sufera de o anumita afectiune si trebuie sa fie examinat de catre un medic urolog specialist. Multa sanatate!

Răspuns utilizator avertizat