| mariusboss9999 a întrebat:

Salut, am 14 ani si pe la 2-3 ani am avut astm bronsic, intrebarea este. pot cresti porumbei? unele persoane spun ca pot face o criza de astm dar imi este foarte grag de ei.

Răspuns Câştigător
| TashaUhm a răspuns:

''....pe la 2-3 ani am avut astm bronsic...''
Astmul bronsic nu trece niciodata`!
Ai avut, ai, si o sa ai pana cand vei muriii`!
Recomandat ar fi sa nu cresti, nici sa nu ai in casa animale.Pentru binele tau`!
Iti e drag, dar obisnuieste-te cu faptul ca esti un pic diferit. fata de restul lumii`!
Iti zic din propria-mi experienta`!
Eu am papagali, si, de cand ii am. se vede o ''schimbare'' in viata mea.(respiratia aia greoaie. medicamentele luate zilnic. ceea ce nu mi s.a mai intamplat de ani buni)

Criza poti face si de la polen. nu mai zic de pene, puf, blana sau praf`!

Ai grija de tine`!winking