| Trrrtac a întrebat:

Salut,am 14ani nu am avut niciodata contact sexual dar, ma masturbez.

De ceva timp mi-au aparut niste bubite pe capul penisului, mai exact pe margine.Sunt asemenea unor cosuri.Ce poate fii?

P.S : Din cand in cand ma dau cu travogen crema, sa ma dau in continuare? Astept rasp. urgent!
Nu as vrea sa le spun apropiatiilor,deoarece imi este rusine...
Mentionez ca cu ceva timp in urma am fost la dermatolog pentru. ca am o ciuperca mostenita numita "pitiriazis versicolor". Poate avea legatura? Dermatologul mi-a spus sa ma dau pe spate cu travogen crema, iar eu am inceput sa ma dau si pe capul penisului dar fara niciun efect.
Cel care ma lamureste, primeste funda!
P.s.2: Am ales aceasta categorie deoarece le "Sanatate" nu prea se uita nimeni.

1 răspuns:
| fana1fp a răspuns:

Buna.Stiu ca este un site un se pun intrebari insa asta e o problema pentru doctor.Aici isi spun fiecare parerile dar nu iti pot spune ceva concret. Sfatul meu e sa mergi cat mai repede la doctor pana nu e prea tarziu.Lasa rusinea, viata e mai importanta.Nu vreau se te speriu dar ai putea fi infectat chiar cu hiv(SIDA).Am vazut ca nu ai avut contact sexual dar asta se ia prin mai multe moduri.Chiar prin sarutat daca a avut ceva sangerare la gingie sau ai fost intepat cu un ac infectat sau a ajuns sangele cuiva pe o rana de a ta.Nu mai astepta du-te la doctor.