| FzKr a întrebat:

am 15 ani 1, 75m si 58 de kg.Consider ca sunt destul de slab dar cu toate acestea transpir excesiv ceea ce consider ca nu este normal...transpir foarte mult in palme dar si in rest.sunt nevoit sa fac cel putin 2 dusuri pe zi chiar daca nu merg la fotbal sau nu fac vreun efort fizic, ce sa fac?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti sa mergi la medic sa vezi ce ai dar eu nu cred ca e grava situatia ta, la varsta asta nu e rau si nu esti asa de slab cum zici tu, cand o sa ai 20 de ani ca mine ajungi pe la 80 - 86 kg.

| kobra12 a răspuns:

Man du-te la sala mai bine