| manudraguta a întrebat:

Salut am 15 ani 41 kilograme si am 1, 53 inaltime mi-am inceput viata sexuala parinti mei sunt si ei destul de inalti nu ff mult insa sunt si frati mei la fel si bunici mei au fost inalti si din partea mamei si ai tatalui mai intreaga familie si rudele nu avem oameni mici de statura insa mi-e frica ca nu mai cresc pentru ca mi-am inceput viata sexuala voi ce credeti?

6 răspunsuri:
| Julieღ a răspuns:

Ciao, stai linistita ca nu este asa, viata sexuala nu are nici o legatura cu inaltimea ta. Totusi mie mi se pare ca la 15 ani sa ai 1, 53 e cam putin, eu am avut in jur de 1, 65 la varsta aia. daca vrei sa mai cresti iti recomand sa faci innot, bascket si handbal. Ajuta foarte mult la dezvoltare, si te inalti. Succes!

| itscloudyoutside a răspuns:

Ca puteai sa mai astepti putin.

| marian1 a răspuns:

Scumpo stai linistita...asta depinde de corpul fiecaruia. Poate tu te dezvolti mai tarziu; In niciun caz nu o sa ramai pitica doar pentru ca ti-ai inceput viata sexuala; stai linistita iubita! Sper ca te-am ajutat:*

| bombonika18 a răspuns:

Nu are nici o legatura...o sa cresti cu siguranta... faptul ca ti-ai inceput viata sexuala nu inseamna ca numai cresti, de exemplu datorita fumatului nu mai cresti

| ramona_8537 a răspuns:

Ooo doamne stai linistita a nuam 15 ani si eu am 15 ani si am 1, 58 ai mei sun inalti destul de inalti dar stai linistita pana la 18 ani avem timp sa crestem destul vezi tu cresti vazand cu ochii si viata sexuala nu afecteaza cu nimica :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faptul ca ti-ai inceput viata sexuala nu are nicio legatura cu cresterea in inaltime.oh go on
Ai de-abia 15 ani, mai ai timp sa crestihappy