| dksjgpfbgfbopgdfk a întrebat:

am 15 ani, si inca n-am gasit o fata de care sa'mi placa cu adevarat, desi multe fete ma plac, eu nu simt nimic pentru elestraight facesunt genu`de baiat care nu se baga intr'o relatie daca nu exista sentiment
caut o fata draguta, sa fie cuminte, de preferat virgina(stiu, greu gasesc...), o fata cu simtu`umorului, cu [,] care sa ma plimb seara, sa numar stelele alaturi de ea, sa ma joc in parul`ei, sa o privesc in ochi si sa-i spun ca o iubesc, sa am cui da un sms de "buna dimineata"si"noapte buna"
vreau o fata la care sa ma gandesc inainte sa adorm, sa adorm cu ea in gand, si numarand minutele pana cand trebuie sa ma intalnesc cu ea, vreau o fata care sa aprecieze un cadou de Valentine's Day, de genu`, un buchet de trandafiri, o cutie cu bomboane in forma de inima si un ursulet de plus(h) pe care sa scrie "I love you"
cand ma intreaba unele fete ce caut eu la o fata, si le zic cerintele mele, incep a rade
e chiar asa penibil ce caut eu de la o fata?straight facecer prea mult?

24 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Costel, sa stii ca gandesti relatiile la fel ca mine. Daca spui ca te plac multe fete incearca sa stabilesti cu ele relatii de amicitie. Cu timpul poate vei realiza ca una din ele este ce cauti tu. Mai este timp. Deocamdata accepta compania fetelor, mai ales a celor care te plac. Cu timpul iti garantez ca va aparea si o fata buna pentru tine. Fiecare are un suflet pereche undeva. La fel si tu si eu, asa cum suntem noi mai romantici si mai diferiti.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Foarte impresionant love struckNu imi vine sa cred ca mai exista si baieti ca tinebig grin
Sper din tot sufletul sa gasesti cea ce cautilove struck
Mult succes!big grin

| Chocolate a răspuns:

"Nu incercati sa starniti dragostea pana nu va gaseste ea"...ai rabdare, vei gasi o fata frumoasa si cuminte care sa simta ceva frumos pentru tine, dragostea apare in cel mai neasteptat moment...nu sti cand sageata lui Cup te indreapta spre un inger ce te privea demult, ai grija de tine si pe cine gasesti.Sa fii fericit. Pup:*pa, pa

| Aliyaa a răspuns:

Ma u uimit cerintele tale baieti ca tine mai rar cred ca esti un baiat bun de luat ca exemplu si sunt sigura ca iti vei gasi jumatea undeva este pus deoparte ceva si pentru tine.Mult succes! ce bine ar fi ca toti baieti sa aiba gandirea ta...

| broscutsaaa a răspuns:

Mda.
Pacat ca nu exista multi baieti ca tine sad
Nu gasesti fete asa cum ai vrea, si sti de ce?
Pt ca exact de la asta se asteptau ele de la un baiat, dar ceilalti le-au naruit sperantele.
Mai cauta, sigur se va gasi si cineva pentru tine :*

| Mada a răspuns:

In niciun caz. Esti unul dintre cei 1% din baietii cu bun simt. Majoritatea fetelor adora ceea ce ai mentiont. Si daca nu...inseamna ca nu stiu ce pierd. Eu una caut la fel un baiat dar...in zilele noastre nici bunu` simt nu-l au. In orice caz. nu! nu ceri prea multwinking. Succes cu cautatubatting eyelashes.

| alinutzacodruta a răspuns:

Ce romantic.love struck mi-a venit sa plangcryingcrying

asteapta ca o sa gasesti tu fata potrivita, ai doar 15 ani...

viata e luuuunga...tongue

| MiSskAt-xx a răspuns:

Din cate ai scris aici, pot sa spun un singur cuvant : Felicitari! thinking Esti printre putinii baieti care mai apreciaza astfel de lucruri. Majoritatea baietilor din ziua de astazi vor altceva de la o fata, nimic mai mult. Cred ca esti un baiat cu capul pe umeri. Te asigur ca vei gasi fata pe care o cauti si care sa te merite. Insa incearca si cu o fata care te place, chiar daca nu simti nimic pentru ea, sa vezi cum se desfasoara relatia.

Bafta!:-)

| masly a răspuns:

Esti foarte simpatic! esti un baiat romantic din punktul meu de vedere, cea ce se gaseste f greu ih ziua de azi!
nu ceri prea mult, deocamdata ceri imposibilu! mai inkolo cand cresti mai mare poate. trebuie sa ai rabdare fata pe care tio doresti nu o gasesti usor. poate peste cativa anisori. sti ar fi frumos sa fie toti barbati asa romantici ca u! ramai tot asa si nu te schimbawinking

| danaalexa a răspuns:

Uau! esti incredibil, ar fi tare sa gaseti un baiat din asta pe viuhappy! de fapt cred ca multi baieti ajung sa gandeasca asta dupa ce se indragostesc, da la inceput toti vor aventuri si numa la chestii de genu le stau capu de aia rad fetele, pentru ca nu sunt obisnuite ca baietii sa gandeasca normal, oricum felicitari. O sa gasesti cu siguranta ai tot timpu din lume! da nu cauta, asteapta ca timpu vineoh go on. esti supeeeeeer! felicitari! sti care-i faza? nu ceri prea mult, ceri prea putinlaughing. si asta i perfect.Si faza cu de preferinta virgina (stiu ca e greu)la 15 ani is multe fete virgine, chiar foarte multe, is multe si depravate pitzi laughing da is 50 50 deci is destule stai relax, de ex eu am 14 si inca nici nu am avut primul sarut, deci relaxlaughingwinking

| any007 a răspuns:

Vai de mine, 15 ani si deja pare ca ti s-au "terminat" fetele; ai tot timpul din lume...eu spre exemplu, am 18 ani si abia acu' am primul prieten si se pare ca nu am asteptat degeaba.Interesant criteriu:"sa fie virgina", consideri ca cunosti tu atatea fete destul de bine incat sa stii tu sigur ca nu/au mai avut pe cineva inainte? ma indoiesc.Stai linistit lumea e mare si plina de fete si sunt sigura ca exista una si pentru tine, doar sa ai rabdare, asta daca nu vrei si altceva decat "sentiment"Si apropo sunt si fete care tin la chestia aceea intima.Ai grija si nu te arunca "cu capul inainte"(nu pune prea mult suflet de la inceputul unei relatii, nu se stie niciodata, stii tu timpul este cel mai bun sfetnic).

| airlove a răspuns:

Romantik... dupa parerea mea fata "cerintelor tale" e aproape, Uite-te in jur... happy sau o vei intilni curind. de obicei asa (ca tine) --- baieti singuri nicicind nu sunt big grin

| lolfashion a răspuns:

Ce frumos cryingcryingcrying pari tare romantic cred ca iti vei gasi jumatatea in curand continua sa cauti poate ai norocwinking

| LOADING █████████99% a răspuns:

Sincer nu. mi se pare chiar marfa:X da doamne sa am eu un iubit asa ca tine ca in ziua de azi greu se mai gaseste rolling eyes succes si sper sa o gasesti cat de curand

| zantedeschia a răspuns:

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOoo. Asteapta scumpul ai 15 ani. Eu la ani tai inca ma jucam cu papusile.

| sunshine13 a răspuns:

Wow creca daca as fi fata in fata cu tine as lesina, ma emotionez repede stii:X, cuvintele tale sunt asa dragute, daca ai fi prietenul meu te-as tine legat in casa, ca sa nu te indragostesti de altcineva si sa te am numai pentru mine.stii si eu caut un baiat care sa fie romantic, sa fie dragut, sa ma respecte si evident sa nu minta eu cer prea mult?

| .::Roxy Shi Atat::. :*:*:* a răspuns:

Nu cred ca stii cu cine vb eu am 14 ani spre 15 si chiar asa cum ai descris u fata visurilor tale asa astept sa am si eu un prieten. Foarte frumos stii si eu visam cu ochii deschisi sa se intample asa sa ies afara si sa numar stelele. Mie imi place sa ies afara mai ales in noptile cu luna plina si sa fie senin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti cam retardat... e frumos ce vrei tu de la o fata si e chiar bine, dar pe langa asta trebuie sa incepi o relatie cu o fata frumoasa si draguta si mai apoi vezi tu daca ai sentimente pentru ea. Dar sa fie o saptamana de tatonare asa, o testezi s avezi cum reactioneaza, eu daca plac o fata ca aspect, e clar ca o alnt mereu, o protejez, ii arat cat iseamna pentru mine, dupa acestea ii arat ca o iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu ceri prea mult dar sincer cam greu sa gasesti ce cauti tu... Dar stai linistit ca se mai gasesc astfel de fete inca. Deci cauta in continuarewinkingSper sa-ti gasesti persoana potrivita.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite prietene, eu am 17 ani si caut exact ce cauti si tu.sa numar stelele, sa pot vorbi cu ea orice, sa ne iubim amandoi. spera, si cauta in continuare pentru ca nu stii cand vei da peste ea.eu tot caut, dar e greu...si se pare ca nu o mai gasesc. tu poti avea noroc si crede-ma, incearca in continuare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rauul_xxl happy
*pentru tote fetele frumoaselove struck:*

| gabitsa a răspuns:

E bine ca ai preferintele astea si caracterul acetsa de la varsta asta, ar fi bine sa le pastrezi si pe viitor. Si intr-adevar greu gasesti persoana iubita asa cum o doresti, insa va veni. Nu dispera. Asa caut si eu un baiat. cum ai descris tu happy. Si sincer iti admir caracterul! Mult succes!

| loveyousomuch a răspuns:

Nu e deloc penibil e absolut superb tot ce ai zis asa as fi vrut sa fie si fostul meu prieten as vr si eu sa gasesc un baiat ca tine si crede-ma multe fete cauta pe cineva ca tinewinking

| larisa_8886 a răspuns:

Eu sun o rfata de care ai descris sun virgina cu simtu umorului si poti sa te joci cu parul meu
id meu este larysa_lari94. daca vrei si hi5 este astawww.larisacska94.com