| AnoniamaTa5363 a întrebat:

Buna sunt fata si mi-am taiat puful (mustata) cu foarfeca. E rau?

2 răspunsuri:
| blondyna96 a răspuns:

Buna.daca vrei sa nu mai ai probleme..incearca sa merg i la un salon..si sa iti iei parul de pe fata cu ceara..nu doare tare.dar creste greu si nu ai nevoie de prea multa ingrijire..si nici nu e scump..in jur de 10-20 lei. difera de la un salon la altu..nu are nimic niic cu foarfecu..sa nu incerci ig, in schimb. recomand benzile cu ceara pentru fata.

| AnoniamaTa5363 explică (pentru blondyna96):

Dar o sa creasca fire negre daca m-am facut cu foarfeca?