| Silence_1239 a întrebat:

Salut am 15 ani si sanii mei sunt destul de mari! de ce atunci cind ii apuc simt ceva tare la atingere?

3 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Pentru ca asa sunt sani. Tari!
Cum ai vrea sa fie? Moi?

Nu te speria.E normal.
Sper ca te-am ajutat:*

| Liviu a răspuns:

Can i touch it?batting eyelashes

| ManuelaC a răspuns:

Nu cred ca ai dc sa iti faci grijii daca sunt destul de mari. big grin Uite. eu am 17 ani. si la 15 ani aveam si eu niste sanii imensi. ce pot spune este ca acum mi'au mai scazut.nu foarte mult. dar am mari probleme cu spatele ( cu coloana ). ma doare foarte rau. iar daca e sa fac putin mai mult efort. cred ca nici nu as mai putea sa ma ridic din pat sad. Si e normal sa simti ceva la atingere, mai ales la varsta ta. pentru ca esti in dezvoltare si ai "piatra" aceea acolo. :p.