| UnCorazonLocoooo a întrebat:

As avea o problema.
In ultima vreme ma dor sanii foarte tare. Nu e din cauza ciclului deoarece ma dor deja de o saptamana plus ca nu ma dor de obicei sanii la ciclu. Mentionez ca am 14 ani si sanii sunt deja destul de mari si lasatzi, insa NU port sutien.
Imi puteti si mie de ce ma dor asa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| KatyKat a răspuns:

Poarta sutien, caci de la el nu se lasa, nu stiu de ce te dor, cred ca e din cauza ca crest...sunt mari dar vor fi si mai mari, pina cand vor buhni, si se vor sparge

| deea_5125 a răspuns:

Ar trebui sa incepi sa porti un sutien.Si sanii cred ca te dor deoarece iti cresc.

| asdfqw a răspuns:

E pentru ca cresc...
sh daca sunt cat de cat mari ar trebui sa incepi sa porti sutien...

| Christina a răspuns:

Iti cresc big grin

| romulla a răspuns:

Incearca sa ma contactezi pe littlejohn55@rocketmail.com pentru. discutii private adica sunt probleme care nu se expun in vazul tuturor. Eventual intram pe chat si discutam pè aceasta tema ore in sir.
Tu alegi.