| Ionut71 a întrebat:

Salut, am 16 ani, 1, 75 m inaltime si 70 de kilograme si ma macina gandul sa merg la sala,desi am inteles ca nu prea este recomandat. Daca totusi nu ma afecteaza in vreun fel, mergand de 3 ori pe saptamana la sala care grupe de muschi ar trebui combinate cu care? Banuiesc ca nu antrenez intr-o zi toate grupele musculare, nu? Dau funda pentru cel mai elaborat raspuns.

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu are ma cu ce sa te afecteze.

In 3 zile e cam greu sa lucrezi toti muschii, ar fi recomandat sa te duci 4.