| DoarIntrebare a întrebat:

Salut, am 16 ani si am o problema. Am deja par pe piept, burta etc si mereu transpir foarte repede. Am nevoie de niste sfaturi cum as putea sa nu transpir atat de repede sau ce sa fac? Stiu ca pare ciudata intrebare dar am nevoie de ajutor. Am par si pe fata...

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Simte-te bine in pielea ta, doar e a ta, nu?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă eșiit băiat, felicitări adolescentule

dacă ești fată, e nașpa de tot

| DoarIntrebare explică (pentru sierra1):

Sunt băiat, dar ma simt naspa

| sierra1 a răspuns (pentru DoarIntrebare):

Simte-te bine in pielea ta, doar e a ta, nu?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ești fată sau băiat?

| Cariba1929202 a răspuns:

Dai funda cuiva care iti spune sa nu faci nimic in legatura cu asta, mare greseala.Sti nu ti.ai dat seama ca daca transpiri mirosi urat? da-te cu deodorant o sa te ajute sa nu transpiri mult parul pe piept este ceva normal iar pe fata gen mustata nu? Daca te deranjeaza barbierestele.Si burta...problema cu abdomenu dragule aici are dreptate esti ok asa dar daca nu vrei sa ajungi un boschetar cu burta pana la gat iti sugerez sa mergi la sala sa mananci
mai sanatos sanatos(stop coca-cola, fanta, pepsi spune stop sucurilor cu acid) sau sa faci exercitii acasa daca nu iti permiti la sala