| anonim_4396 a întrebat:

Sunt foarte suparata din cauza unui baiat. Ce as putea face sa fiu fericita?
Stiu ca pare o intrebare ciudata, dar chiar vreau niste sfaturi bune. happy
Ce pot face ca sa il uit?

2 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Joaca niste jocuri, iesi cu prietenele tale si uita de el. distreaza-te, si ignora-l, o sa se simta prost ca te-a facut sa te simti asa, si o sa iti ceara scuze.
P.S.: daca nu poti iesi cu prietenele, atunci uitate la un film bun, nu de dragoste, ci mai bine o comedie spumoasa sau un film de groaza. succes si sper sa il uiti.

| nesuferit a răspuns:

MillzBya, pe mine o sticla de vin si o muzica buna ma fac fericit.
La prima intrebare tu esti singura in masura sa iti raspunzi.Cat desprea cea dea doua, daca vrei sa uiti, ignoranta si timpul te vor ajuta sa-l uiti
Pace!