| anonim_4396 a întrebat:

Salut am 16 ani si as vrea sa ma duc anul asta la mare cu prietenii ce ar trebui sa stiu, cum ar trebui sa organizam suntem vreo 5, 6 big grin e clar ca mergem cu trenul, dar cazarea, statiunea perioada nu am stabilit-o dati-mi niste sfaturi va rog!

1 răspuns:
| Fabulistul a răspuns:

Perioada cea mai optima e intre 15 august - 15 septembrie. Nu mai sunt atat de multi cocalari, preturile sunt mai ieftine (nu in statiune, acolo totul e scump si naspa) si marea e mult mai curata decat in mijlocul verii.