| Meily708 a întrebat:

Buna tuturor. stiu ca pina la revelion mai este mult timp, dar e putin: D as vrea ceva cintece foarte frumoase vesele, cintate la chitara. noi vrem cu prietenii sa organizam un show big grin sa mergem pe la case si sa felicitam pe toti cu anul nou, sa facem ceva frumos, sa ramina in amintitre tuturor si sa-i veselim. astept idei, vrem sa facem un revelion minunat! promit fundita

1 răspuns:
| Florenta16 a răspuns:

Pai la chitara puteti canta usor la multi ani, in engleza bineinteles, deck the halls, let it snow, covorul alb, colindita. cam astea.