| Madalin26w6w6e6e7 a întrebat:

Am 16 ani si as vrea sa stiu cum sa scap de timiditate si sa invat cum sa cuceresc o fata si de unde imi dau seama ca ma place si as vrea sa mai stiu cum sa o excit? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

Well, that escaladed quickly...

Incearca sa iesi pe afara mai des. Asa poti cunoaste mai multe fete. Iti dai seama ca te place daca o vezi ca zambeste si pare interesata cand vorbesti cu ea. Unele fete mai timide pot da semne ca te plac daca evita contactul vizual si se uita des in jos.
Pana ajungi la excitat, incearca sa faci rost de o fata mai intai.

| RainmakerX a răspuns:

Ai sarit niste pasi pana la excitatie... mai ai pana acolo.

In rest este netul plin...

http://bfy.tw/73AQ

Succes!