| LucasGTR a întrebat:

Salut am 16 ani si impreuna cu un tovaras, foarte priceput in domeniul it, am hotoarat sa deschidem o mica afacere. faptul ca dispun de un birou m-a facut sa dau incredere acestei afacere...astept parerea voastra, si niste idei ce mai pot face in acel birou, cum mai pot castiga banii!

1 răspuns:
| Deyu_4766 a răspuns:

Nu pot sa dau sfaturi, nu sunt in masura dar daca ai experienta si ai ajutoare DA poti realiza un asemenea lucru mai ales ca dispui de niste conditii! Bafta