| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am 16 ani si nu stiu dc un coleg de clasa tot se uita la mine, ma priveste insistent cateodata ...de ex vb cu alt coleg si mai intoarce privirea la mine si tot asa.Credeti ca ma simpatizeaza?

12 răspunsuri:
| xD101 a răspuns:

E posibil sa te placa si nu stie cum sa intre in vorba cu tine.Incearca sa vorbesti cu el si sa iti spuna daca are ceva cu tine sau doar ii place sa se uite la tinebig grin

| albastrel a răspuns:

Pai... da! intreaba-l si vei afla 100 la 100 daca te placewinking

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Poate da sau poate nu! depinde! poate e interesat ce vb tusmug sau
poate iti statea parul naspa!laughing

| eu_stie_tot a răspuns:

Da. Ori asta ori esti murdara de cv pe fata. Mai asteapta putin si vezi daca te invita la un suc cv. Daca nu incearca sa vb tu cu el si sai dai de inteles ca esti sau nu interesata. Succes

| soseta ucigasa a răspuns:

Poate nu ii vine sa creada cat esti de urat/urata

| glamorous girl a răspuns:

Din contra poate te placehappy
dc nu il intrebi tu dc se uita asa la tinelaughing
succes

| stealthb a răspuns:

Poate vrea sa te ucida... sau poate simpatizeaza doar anumite zone anatomice ale tale... endless possibilities!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde ca sa te ajut mai vrea detalii despre reactiile lui cand te vede

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate ai e frica de tine si vrea sa se asigure ca distanta dintre tine si el e de cel putin 4m, sau o fi ala care a intrat peste tine in baie(pentru cine isi mai aduce aminte) rolling on the floor laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate ca e indragostit de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate crede ca exsti prost ::::::::::::happy

| Karina_6307 a răspuns:

Se uita...inseamnca ca te place happy
daca nu erai atragatoare...cred ca nici nu se uita in partea ta. posibil sa-i placi prin simplul fapt ca zambesti asa cum zambesti tu... vb asa cum vb doar tu.