| MarySille a întrebat:

am un coleg la scoala care.nu stiu ce sa cred despre el.cateodata priveste foarte lung la mine.cateodata mai vorbeste cu mine cuvinte scurte ...ca de exemplu: Ma intreaba ceva...si eu ii zic ca nu de ex m-a intrebat ca daca colegul meu a rupt scaunul. iar eu i; am zis ca nu lui ii place de o fata din cls de la mine si de mine, cateodata ma,, simpatizeaza" cateodata nici nu vorbeste cu mine nu stiu ce sa cred despre acest baiat. cateodata e cam,, aerian" sau se da la alte fete si se uita la minethinking ciudat.

1 răspuns:
| simf a răspuns:

Cel mai simplu - ignora-l. daca o sa se hotarasca o sa vez iatunci, ca acum se pare ca nu-i inca hotarat pe cine place.