| 001500 a întrebat:

Salut, am 17 ani și am rămas singur acasă pentru o săptămână. Aseară a venit un prieten la mine și am băut ceva, am făcut niște caterinca știți ce vreau sa spun. La un moment dat a sunat poliția la ușă (baba de sub mine suna la poliție din cauza gălăgiei de când sunt mic), iar eu nu am răspuns poliției. Am închis toate luminile din casa încet și am făcut liniște mormântală până au plecat sa para că nu sunt acasă. Țin să menționez că au sunat destul de insistent la interfon.
Ce se poate întâmpla dacă nu am răspuns?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil nimic. O sa zica reclamantului ca nu au gasit pe nimeni acasa.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu cred că aveți ce păți

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sa ia legatura cu printii tai happy

| Navzharah a răspuns:

Nu le raspunzi si aia e.
si au indeplinit scopul, sa faca liniste.