| Gear23 a întrebat:

Salut, am si eu o mica curiozitate, de fapt sa va dati voi cu parerea ca pe mine ma bate rau laughing
Okey, e asa: ieri cand am plecat la munca, am dat sa ma sui in autobuz (ca masina e in service) si vorbeam cu iubita la telefon, doar ca nu m-am mai urcat in autobuz ca m-am intalnit cu o colega si ne-am dus impreuna cu masina ei.
Si cum vorbeam cu iubita la telefon (in hands free), ne oprim la semafor si incepe tipa si-l injura pe un domn, ca nu stiu ce a facut cu masina dansuluii..si ma intreaba iubita ca unde sunt si cu cine sunt si ii zic ca sunt intr-un golf cu o colega de la munca, mergem impreuna la munca si in secunda 2 mi-a mai pus o intrebare si mi-a inchis telefonul.
La 2 minute mi-a dat mesaj ca sa ma duc cu toate panaramele la munca si inca ceva, nu pot reproduce, scuze.
Am sunat-o, nu mi-a raspuns.
Aseara cand am iesit de la munca avea telefonul inchis, cand am ajuns in fata blocului, am sunat la interfon la o vecina ca sa intru in bloc straight face
In fine, am dormit la mama pana la urma, ca iubita nu m-a lasat sa intru in casa si cum sunt baiat destept cheile de la apartamentul nostru, le-am uitat acasa.
Azi am sunat-o, avea telefonul inchis sad
(tare imi e sa nu faca o nefacuta)

Intrebarea este: de ce s-a suparat pe mine?
(nu i-am dat ever motive sau semnale de inselat)

Lamuriti-ma voi.
Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| pufipo a răspuns:

Buna, sa stii ca totul consta in a deschide gurita si nu isi mai face nimeni niciun fel de idee - daca tu ii spuneai, uite m-am intalnit cu o colega, mergem cu masina poate nu-i sarea tandara, dar, asa "eu sunt in masina cu o colega ne ducem la munca" suna altfel (da, paranoia e mare, crede-ma ca sa te cred laughing )
II trece, te duci frumos la florarie sau intr-o gradina si te agati de niste flori si te duci frumos cu flori la ea sau ii prezinti scuze si aia e (da, ii prezinti scuze chiar daca tu crezi ca nu ai gresit cu nimic)

5 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Teatru, drama..bla bla.

Asa sunt femeile, exagereaza!

Daca ii arati uneia un tantar, ea spune ca e porumbel.

Pai, pai. cam dificil. Asteapt-o si tu ca trebuie' sa iasa din casa si explica-i fetei ca nu e nimic din ce crede ea.

Ori a gasit ea pretextul perfect, ori chiar si-a facut cine stie ce idei.

Femeile astea, nu poti trai cu ele dar nici fara.

| Camuflaj2017x a răspuns:

Prietenei tale ii place sa dramatizeze la maxim si sa faca o telenovela din toata chestia asta, in fine, ea acum asteapta sa fi la picioarele ei si sa ii ceri mi de scuze. Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| Gear23 explică:

Până la urmă mi-am cerut scuze pentru nimic, s i-am dat o cutie de bomboane
Chestia este că eu cred că ea a greșit și a realizat-o, că mi-a făcut cina romantica laughing
Ms de ajutor

| Ara997 a răspuns (pentru Gear23):

Deja esti dator celor de pe aici. auzi la el cina romantica.
n-ar strica si niscai invataminte : cand vrei o cina romantica. bagi masina in service.