| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 ani si o fata de 14 ani aproape 15 tot insista sa facem sex. Exista vreun risc din punct de vedere legal?

3 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Ori e intrebare pusa la misto, ori nu ganditi logic laughing

De ce ar insista o fata de varsta ei sa faceti sex? Nu are sens.
Am un prieten care a facut ceva de genul, aveau cam aceleasi varste, dupa care minunatia de fata le-a spus tuturor ca baiatul a insistat si ca ea a fost mica si nu stia ce face. Si-a luat bataie tipul si a pierdut si putina reputatie pe care o avea deja. Fata nu a patit nimic caci ea era mica si nu stia ce face.

Tu sa zicem ca ai fi ok dar ea este mult prea nepregatita pentru asa ceva. Multi naivi spun ca fetele sunt mai dezvoltate si ca nu conteaza varsta. Fetele sunt curioase, dar in acelasi timp si imprevizibile.

Nu vreau sa par o baba dar lucruri rele se pot intampla. Gandeste caci esti destul de mare. Daca vrei sex gaseste si tu pe cineva mai legal.

| IoanaRoman09 a răspuns:

Insista fata, nu? Ca tie nu ti-ar fi placut deloc.

| Unanonimdepetpu a răspuns:

Cunosc persoane care au făcut sex (baiatul de 19 şi fata de 13).
Daca iei nişte perzevative şi te duci într-un loc mai retras de lume ai putea face.Practic e doar puţin ilegal atâta timp cât o faci protejat.