| Neymar101992 a întrebat:

Am 17 ani si vreau sa va intreb:
Cum sa-mi creez propria semnatura si cand voi avea nevoie de aceasta semnatura?
MERSI

1 răspuns:
| eckblume a răspuns:

Https://educum.ro/bYA/Cum-sa-ai-o-semnătură-frumoasă
Ideal e sa ai o semnatura a ta care nu poate fi falsificata usor. Sunt multe situatii cand ai nevoie de semnatura. De exemplu atunci cand primesti un anumit colet, cand semnezi un proces verbal, cand iei diploma de bac, cand te inscrii la facultate, cand iti faci un card bancar etc.
Ia o foaie, scrie mai multe semnaturi si alege una pe care sa o folosesti mereu cand semnezi ceva.