| IntrebariIntrebatoare a întrebat:

Daca vreau sa-mi creez propria religie, unde pot s-o oficializez?

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| Urzi23 a răspuns:

Poti sa dai fuga la OSIM, vezi ca sunt foarte multi de pe TPU la brevetat Gurile rele spun ca alaturi este si o televiziune care face selectie, pentru emisiunea de mare succes "copii spun lucruri traznite"

Răspuns utilizator avertizat
| Angel0 a răspuns:

Deja ai propria religie.Mai greu cu oficializatul, dar nu imposibil.Austriacul Niko Alm a reusit sa-si puna strecuratoarea in cap, poate reusesti si tu cu o palnie, o talanga, sau altceva care te reprezinta.

Răspuns utilizator avertizat
| VladimirPutin a răspuns:

La Tutankamon

Răspuns utilizator avertizat
| VladimirPutin a răspuns:

Parcă e printr-un muzeu

| ruben7 a răspuns:

Pai este simplu te duci la biseric ate pocaiesti unde evrei u si dupa aia te botezi