| Flaviu0001 a întrebat:

Salut am 17 ani si vreau sa va intreb daca marimea penisului este buna 17 cm... e mica sau? e buna asa.va rog seriozitate...

2 răspunsuri:
| prizeFTW a răspuns:

Uite cu ce intrebari umpli categoria.Mie nu-mi merge nimic si pe tine te roade de marime? Ba oameni buni nu mai puneti asemenea intrebari aiurite.Macar daca o puneai la dragoste si sex. Zilnic sunteti cu marimile voastre pe aceasta categorie...Da nu ne intereseaza ma! Doamne!

| Fatanumarul1 a răspuns:

Heeiii! Da, este buna asa. Oricum, nu e bine prea mare happy