| lera_1033 a întrebat:

Salut am 18 ani si vreau sa-mi fac un tatuaj dar mie teama, eu nu meam facut niciodata si nu stiu cum este spuneti-mi va rog cineva care are tatuaj dintre fete, te doare cind iti face tatuajul.mersi

Răspuns Câştigător
| Atzumy98 a răspuns:

Normal ca te doare! sa iti explic,ila iti baga un ac in mana,curge sange,sterge, baga acu, sterge sangele si tot asa este dureros de aia baietii isi fac eu nu prea am vazut fete facandusi infine sper ca te-am ajutat si te mai gandesti daca faci sau nu (daca ai putea un vot sau un fundita daca nu cer prea mult sad)

4 răspunsuri:
| CryssCrySta a răspuns:

Te doare si totusi iti dorest asta, vreau sa spun ca e ceva cam urat pentru o fata un tatuaj pentru ca mai bine iti iei ceva care sa arate mai bine pe tine un tatuaj nu cred ca s-ar potrivi.

| adyy33 a răspuns:

Normal ca te doare doar te tot intapa cu vreo 3 ace non stop big grin da e supartabil daca kear iti doresti

| ILadyInBlack a răspuns:

E o durere suportabila, la inceput e putin mai rau dar in cateva minute te obisnuiesti. Acum depinde si de zona in care il vrei si marimea tatuajului.

| Alex2500 a răspuns:

Cred ca nivelul durerii depinde si de zona unde ai de gand sa iti faci tatuajul. Eu am facut un tatuaj vara asta...ca marime este aprox cat o palma, colorat si plasat in partea stanga pe spate.
Doare ceva in partea osoasa, insa devine suportabil dupa cateva minute...la mine a durat 1 ora, dar nu am simtit cum a trecut timpul! Oricum, daca te-ai hotarat sa iti faci unui, iti recomand sa cauti un loc sterilizat pentru ca e risc de infectie.

Eu nu cred ca tatuajul e urat pentruo fata...atat timp cat tie iti place si esti satifacuta nu trebuie sa iti pese de alti, ca nu ei iti dau de mancare!