| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-mi fac un tatuaj si imi este frica.
Vreau sa-mi spuneti cand v-ati facut un tatuaj cam cat de tare a durut?

4 răspunsuri:
| Actimel a răspuns:

Depinde unde vrei sa faci tatuajul.

| Actimel a răspuns:

Mai sunt de acord cu maria dar daca esti sigura ca vrei sa-ti faci un tatuaj. nu vreau sa bag spaima in tine. doar ca. te va durea destul. iti spun sigur.

| pinkroz a răspuns:

Si la batranete cand poate o sa ai pielea zbarcita o sa te intrebe nepoti ce ai acolo (unde vrei tatuajul) si pe timp n-o sa mai arate asa bine... crede-ma

| maria_7745 a răspuns:

Mai gandeste-te. nu e vb cat doare dar ce te faci cand nu o sa-ti mai placa?