| anonim_4396 a întrebat:

Am 18 ani si vreau sa strang bani pentru o masina si pentru o casa, in ce țară pot strânge niste bănuți si cam in cât timp?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In orice tara poti strange banuti. Depinde ce stii sa faci, ce job iti gasesti, cum te intretii si cati bani vrei sa strângi

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

În orice țară. Timpul depinde de mașină și de casă, cât de mare, cât de nouă vrei să fie fiecare din ele.

| BiencutzaBia20 a răspuns:

Nu contează în ce țară, trebuie doar să te descurci în ceea ce faci.