| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am aflat de o fata de curând, de care imi place. Nu stiu cum sa o abordez sau sa vorbesc cu ea fara sa fiu respins sau ceva de genul. Ea are 14 ani eu 15. Vreau sa ii spun ca imi place de ea dar nu stiu cum va reactiona, ea știind că n-am vorbit niciodată cu ea. Mi-ar fi de folos niste modalitati. Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| AnonimGuy264 a răspuns:

Iti incerci norocul, trimitand un mesaj cu 'buna' ( da, mesaj, pentru ca afara nu ai cum ). Acum o sa depinda cum arata profilul tau de Instagram, daca iti raspunde aia e, daca nu, mergi mai departe.

| Bonea_Alexandra_1995 a răspuns:

E MAI BINE SA ÎNCERCI DECÂT SĂ REGREȚI CĂ N-AI FACUT-O!
Nu te mai gândii la chestii negative, deoarece atragem ceea ce gândim.Fii spontan! Trăieste clipa, bucura-te de anii acestia deoarece nu-i vei mai intalni.