| tofeek a întrebat:

Buna TPU am o situatie urgenta... Vorbesc cu o fata pe mess...nu ne cunoastem de mult timp, eu am 16 ani ea 15. Cum as putea sa o abordez?
Eu stiu ca si ea ma place (am aflat de la niste prieteni comuni). Despre ce sa vorbesc cu ea? Cum sa ii marturisesc ca imi place de ea? ...Multumesc Anticipat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iesiti in gasca si cu acei prieteni comuni pe care ii aveti, si veti gasi voi despre ce sa vorbiti. Ai spus ca vorbiti destul de des si pe mess, deci nu va fi greu sa gasiti un subiect de discutie.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Invit-o la un suc si acolo spune-i ca ti place de ea

| tofeek explică:

Pe mess da... vorbesc mult, dar cind o vad imi fuge pamintul de sub picioare si nu stiu despre ce sa vorbesc cu ea...

| pustoaica5000 a răspuns:

Vb frumos si o abordezi cum simti u dar nu sa o lovesti sau alte alea