| Denisucu55 a întrebat:

Am auzit ca tableta Odys Loox este foarte ieftina, la doar 350 lei, dar nu stiu cat este de buna. Se merita?

4 răspunsuri:
| Mada_Mays_1994 a răspuns:

Buna. sti ce zic eu? mai bine astepti pana strangi maxim 10 mil. asa macar sti ca iei un lucru bunwinking decat sa iei acum ceva ieftin si praf

| Maiiiaaa a răspuns:

Odys Loox nu e prea cunoscut. Parerea mea este ca daca dai un ban mai mult, e mai bun. Dar sunt si pe la 4 milioane jumate- 5 destul de bune si faine.
www.altex.ro de exemplu. sau domo
Funda?